Sluneční klipy jako skvělý pomocník

Nevzhledné sluneční klipy jsou dávnou minulostí. Možná si pamatujete velké klipy, které se kovovým skřipcem připevňovaly na brýle a z estetického důvodu se stříhaly do přibližného tvaru obruby. Od té doby se technologie posunula a moderní sluneční klipy jsou na brýlových obrubách pouhým okem neviditelné.

Kouzlo magnetů

Novodobé klipy jsou uchyceny pomocí magnetů, které jsou zabudované přímo v obrubě a v klipu. Klip tak přesně kopíruje tvar obruby a výsledná tloušťka brýlí je minimální. Díky magnetům je klip nasazený během několika vteřin, je lehký, skladný a ochranu proti slunci tak můžete mít stále při sobě. Navíc je uchycení pevné a spolehlivé.

Brýle 2v1

Pořízením magnetických klipů získáte plnohodnotné brýle 2v1, čímž v neposlední řadě ušetříte nemalé peníze za nákup dioptrických slunečních brýlí. Veškeré sluneční klipy poskytují 100% UV ochranu a díky polarizaci vás ušetří nepříjemného oslnění.

Vybere si opravdu každý

Počáteční nadšení z této novinky nevyprchalo, naopak jsou klipy v poslední době stále populárnější. Technologie se během let zlepšila, značky vyrábějí stovky nových modelů, a i v našich pobočkách máme nepřeberné množství typů a barevných provedení. Při výběru si vždy dejte pozor na to, aby vybraný klip seděl přímo na váš model brýlí. Jednu vadu na kráse sluneční klipy přece jen mají – jak si je jednou koupíte, už je nebudete chtít sundat. Přijďte se o tom přesvědčit do jedné z našich poboček, kde vám s výběrem poradí kvalifikovaný personál.