Máte nějaké otázky?

_

Na Vaše nejčastější dotazy jsme odpověděli, jejich seznam můžete vidět níže.

Dá se u Vás platit benefit kartami a šeky?

Ano, u nás můžete platit všemi v ČR dostupnými benefity. Je možno platit i benefit kartou.

Chci si nechat změřit zrak, jak nejlépe to udělat?

Můžete se u nás objednat on-line, telefonicky či přijít na pobočku a najdeme pro Vás vhodný termín.

Děláte brýle na počkání?

Ano brýle zhotovujeme do 1 hodiny. Jedná se o brýlová skla, která máme v běžných dioptriích na skladě. Do hodiny brousíme na počkání na pobočkách – Horní Počernice, Vysočany, Nymburk, Poděbrady, Liberec, Brandýs nad Labem.

Zvyknu si na multifokální/ progresivní brýle?

Každý měsíc máme desítky spokojených zákazníků. Nové technologie měření progresivních skel umožnují návyk co nejkratší a nejjednodušší. Obvykle návyk trvá 14 – 30 dní, pokud si na progresivní brýle nezvyknete, můžete u nás progresivní skla vrátit a dostanete za ně 2 páry klasických jednoohniskových skel zdarma.

Od jaké firmy máte brýlová skla?

Nejčastěji necháváme skla vyrábět v české firmě Omega optix nebo německé firmě Rodenstock. Skla splňují nejnáročnější požadavky zákazníků.

Kolik mě budou stát obruby /skla?

Naše optiky mají všechny cenové kategorie skel i obrub. Uspokojí poptávku všech zákazníků, stačí nám říct vaše požadavky.

Aplikujete kontaktní čočky i dětem?

Ano provádíme konzultaci k aplikaci kontaktních čoček i dětem přibližně od 7-8 let věku dítěte pod dohledem našeho očního lékaře. Stačí se objednat on-line na našich webových stránkách.

Čistíte brýle?

Brýle čistím moderním ultrazvukem, který odstraní i nečistoty, které si sami nedokážete vyčistit. Je dobré jednou za čas se u nás stavit. Brýle Vám ZDARMA vyčistíme a dotáhneme Vám všechny šroubky.

Opravujete brýle?

Ano opravujeme brýle. Na pobočkách provádíme drobné opravy – výměna šroubku, sedýlek, srovnání brýlí či náhradní díly. Větší opravy – pokud je to možné, zajištujeme externě.

Jak mám správně čistit brýle?

Brýle bychom měli čistit každý den. Je vhodné je dát pod kohoutek vlažné vody a poté speciálním mikrovláknem vyleštit. V případě velkého zanesení je vhodné použít mycí prostředek na nádobí a lehce brýle odmastit. NENÍ VHODNÉ POUŽITÍ LIHU. V naší optice si můžete koupit i multifunkční roztok na čistění brýlí včetně mikrovláknové utěrky.