„…profesionální přístup a nejmodernější technologie měření“

_

Tradice našich optik se datuje k roku 1998. Od této doby se naše optiky rozrostly z jedné provozovny do mnoha poboček v Praze, Středočeském kraji a Libereckém kraji.

O naše zákazníky pečuje tým kvalifikovaných očních optiků a optometristů. Jelikož chceme být vždy o krok napřed, staráme se o to, aby zaměstnanci byli skvěle informováni a proškoleni v nových trendech, technologiích a možnostech, který tento obor nabízí. Naše optiky jsou vždy součástí oční ordinace s očním lékařem, abychom našim klientům mohli nabídnou kompletní služby.

Do našich služeb řadíme oční optiku, dětskou optiku, měření zraku, zábrus brýlí, prodej brýlí, dále nabízíme dioptrické brýle, optické pomůcky a také novinku 2Drive brýle.

Zavolejte nám ještě dnes

Rádi se Vám budeme věnovat a objednáme Vás.

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

_

Na pobočkách v Praze každý den aplikujeme kontaktní čočky. Toto odvětví bereme velmi vážně a přistupujeme zodpovědně k Vašim očím. Aplikaci vždy provádí vysokoškolsky vzdělaný optometrista, který se neustále zdokonaluje a školí v nových možnostech a produktech.

Další výhodou je, že klient nemusí zdlouhavě cestovat mezi očním lékařem a oční optikou. V neposlední řadě je důležité zmínit, že naše optiky spolupracují s lékaři ze speciální dětské ambulance. Dokážeme tak vyhovět i těm nejmenším klientům oční optiky a provázet je na jejich cestě za lepším viděním. Naše provozovny nabízejí širokou škálu výběru nejen obrub, ale i brýlových a kontaktních čoček.

Ze sortimentu obrub můžeme nabídnout pánské, dámské, dětské brýle a různé optické pomůcky. Samozřejmostí je různé materiálové provedení – plastové obruby, kovové, titanové, celoočnicové, vázané a vrtané ale i různé specialitky, které zaujmou – dřevěné, trivexové, kožené atd.

Z hlediska brýlových čoček jsme schopni nabídnout vše, co je dostupné na českém trhu. Úzce spolupracujeme s českou společností Omega Optix, s.r.o. a Rodenstock, kteřípro nás vyrábí individuální skla pro Vaše obruby.

V říjnu 2014 jsme pro Vás otevřeli úplně novou pobočku v Horních Počernicích, která Vám nabídne nevšední zážitek v příjemném, komfortním a moderním prostředí. Připravili jsme si pro Vás tisíce značkových obrub v cenově velmi příjemné relaci, ale i luxusní brýle světových návrhářů.

Naše pole působnosti je celá ČR, zaměřujeme se ale zejména na oblast Praha.

Naše služby

_
100%

Dioptrické brýle

100%

Sluneční brýle

100%

Kontaktní čočky

100%

Dětská optika s dětským lékařem

100%

Měření zraku

100%

Konzultace při aplikaci kontaktních čoček

100%

Zábrus brýlí

Chcete se objednat? Zavolejte nám!